Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składanie komputera - temat ogólny
Video 
Temat ogólny dotyczący składania i części do kompa.
Wiadomo , ostatnio wiele powstało tematów na ten temat więc można założyć jeden ogólny.
Także życzę miłych rozmów c;

AtArchie :
Bo tamten temat dawno upadł i już pewnie nie przeczytałeś tamtego ostatniego mojego edita więc zapytam się tutaj:
Czyli jednak doradzasz wybrać jednak AMD'ka którego mi podałeś?
Nie bardzo wiem czemu akurat mam wybrać według cb procka który ogólnie jest słabszy niż ten który ja podałem ( ja : x6 ty : x4 )
Reply
Mam kolo biurka 2 komputery niedzialające, ale jakybm powymienial części dzialające z tymi co mam na tym to by powstala piękna maszyna Tongue
Niestety nie mam czasu na to Angry
Reply
Czy z tym kompem :
techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=43080&s=59194&s=66461 + GeForce 9600 GT odpali mi Bioshock czy Battlefield 3? Big Grin
Reply
Tak jak napisałem, Buldozer (którego tam podałeś) to nieudana próbka kontrukcyjna AMD, któzy troche sie pospieszyli z premierą, co skutkuje zmniejszeniem mocy przerobowej procka. Dlatego Phenom X4 955/ 960 jest od niego lepszy, optymalniej sie kręci.
Odpalić odpali ale z 9600GT pograsz sobie na medium na SD. Potrzebowałbyś jakiegoś GTSa450/HD6770 na high do tego sprzętu co najmniej

AtDOWN: techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=61601&s=38965&s=59683&s=8299&s=56610&s=43080&s=58719&s=56713
Reply
Chciałbym aby ktoś mi tutaj złozył porządnego kompa za 3k (równo najlepiej, może troche mniej lub więcej), potem wszystkie parametry tego kompa oddam wujkowi informatykowi po to aby on go ocenił i wtedy byćmoże kupie go. Smile
Reply
Jeżeli chciałbym dokupić taką grafikę , ile musiałbym jeszcze wydać?
Reply
Jeżeli nie zamierzasz podkręcać procesora to weź i5 2500 - od 2500k różni się tylko tym, że ma zablokowany mnożnik. Chyba że umiesz podkręcać.

Mysims:
Do ilu chcesz tą grafikę ?
Reply
Mam GF 9500 GT / wyżej źle podałem nie chce mi sie edytowac / , więc za pewne coś lepszego.
Jakieś.. 500zł max?
Reply
Siemka! mógłby mi ktoś złożyć kompa do 1500 zł . Chciałbym nagrywać różne filmiki z gier. A i chciałbym, żeby wchodziły mi takie gry jak np Team Fortress 2 itd
Reply
Za 500zł to grafiki do BF'a 3 nie kupisz, dołóż dwie stówy i kup GTX 460 na tej karcie BF na wysokich będziesz miał.Na ultra wysokich to musiałbyś mieć GTX 560.

Sam ją kupuję niedługo. http://www.komputronik.pl/product/111131/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GTX_460_EVGA_1024MB-256bit_2xDVI_mHDMI_PCI_E_.html
Tylko jeżeli wkładasz ją do starego kompa to musisz dokupić zasilacz. W przeciwnym razie spalisz kartę.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)