Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno myszki komputerowej.
Siemaneczko.

Mam trochę gotówki i pomyślałem, że kupie nową mysz komputerową. Moja jest w stanie opłakanym (już ledwo co klika, ale czego się spodziewać kosztowała 29zł i wytrzymała 4 lata Huh). No ale do rzeczy mam 150zł zbędnej gotówki i nie wiem w jaką myszkę zainwestować. Co mi polecacie? Chodzi mi o mysz najlepiej z dużą ilością programowalnych przycisków i najlepiej, żeby była laserowa. Oczywiście fajnie by było gdyby mysz była przeznaczona do gier, ponieważ dużo gram, a myszki do gier są bardzo wygodne.

Pozdrawiam.
Reply
Możesz dołożyć 50 zł? Jak tak to licytuj:
allegro.pl/razer-naga-rewelacja-pozlacana-koncowka-usb-i2583857898.html
Reply
Huh
Reply
http://www.ceneo.pl/12206386 Co prawda dużo tańsza niż oczekujesz, ale mam taką i jest naprawdę świetna. Pocztytaj opinie na ceneo.Smile
Reply
Myślę, że ta mysz nie pójdzie za 200zł, ponieważ nowa kosztuje ponad 400zł. Tongue
Azar Javed:
Ta druga, nawet ciekawa, tylko nie jestem pewien, bo ma tylko 2500 DPI.

AtUp A wygodna jest ? Tongue
Reply
g400
Reply
Wygodna, nie ma jakichś kosmicznych kształtów, ale wygodnie się ją trzyma.Smile
Reply
Proste że x7, dla mnie jest najlepsza, uniwersalna, używam ją do CSa, zakres 3600 dpi.

allegro.pl/a4tech-mysz-gracza-laser-x7-x750-podkladka-200mp-i2554108690.html

Tyle, że jeśli chcesz mieć ją do gier, to proponowałbym kupić podkładkę 47x40cm, też z a4techa za 15zł. Nazywa się x500MP.

Polecam od gracza dla gracza. Masa osób ją używa i sobie chwali jej działanie.

Atdół

Jak chcesz, ja bym bardziej tą którą zaprezentowałem lub od Szymona wziął. Ta mi się wydaje zbyt gruba /ja tam lubię smukłe i prostsze myszki wiem jak ty/ a i ma mniej dpi i gwarancji.
Reply
Asavel:
Dziękówka, zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma myszkami jakie mi pokazaliście, one się różnią tylko kształtem?

A może ta? allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-v-track-f3-usb-podkladka-x7200-i2444402336.html#tabsAnchor Ma ciekawy kształt i wygląda solidnie.
Reply
Ta moja to chyba po prostu nowszy model Twojej (Twoja: x750, moja: x760), więc dużej różnicy nie będzie. Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)